Magdalena Łęczycka

Obrazek użytkownika Magdalena Łęczycka

W zawodach obedience regularnie startuje od 2007 roku. Ze swoim owczarkiem belgijskim Kajem zdobyła tytuły:

 • Mistrza Polski Obedience OB Klasy 1
 • Mistrza Polski Obedience 2
 • Mistrz Polski Obedience OB Klasy 3
 • 2. miejsce w Pucharze Polski Obedience klasy 2 w roku 2009
 • 1 miejsce na egzaminie IPO I
 • 1 miejsce w zawodach PT (200/200pkt)

Z kelpie Zuko:

 • zajęła w Austrii 1 miejsce w klasie międzynarodowej o randze CACIOB, tym samym zdobywając pierwszy wniosek na Miedzynarodowego Championa Obedience
 • na Węgrzech wygrywając kolejne zawody o randze CACIOB, zdobyła drugi wniosek na Międzynarodowego Championa
 • w 2015 roku reprezentowała z Zuko Polskę na Mistrzostwach Świata Obedience we Włoszech (ocena "bardzo dobra")
 • Vice Mistrz Poslki Obedience 2015
 • 308/320 pkt na Kwalifikacjach do Mistrzostw Świata Obedience 2016
 • w 2016 roku reprezentowała z Zuko Polskę na Mistrzostwach Świata Obedience w Rosji ( ocena "bardzo dobra", lokata 28/60 psów)

Z bc uzytkowym Weiem:

- wygrany finał Joop de Reus Cup w Belgii w 2016 r w klasie 1. Ze wszystkich klas, jako jedyny, otrzymał ocenę "doskonałą" i Nagrodę Specjalną od Burmistrza. 

- Vice Mistrz Polski Obedience Border Collie w klasie "2" 2017

 

W agility osiągnęła najwyższą klasę wyszkolenia z dwoma psami, Kajem i kundelkiem Gutkiem.

Propagatorka używania w sporcie metod opartych na pozytywnym wzmocnieniu, zrozumieniu psiej psychiki i zastosowaniu najnowszej wiedzy z teorii uczenia się. Uczestniczyła w ponad 150 seminariach na temat szkolenia psów. Spędziła w Szwecji 3 tygodnie przyglądając się pracy Marii Brandel oraz trenując z nią, oraz 3 tygodnie w Norwegii u Siv Svendsen. Jeździ również po Europie (Francja, Hiszpania, Austria) uczestnicząć w seminariach z czołowymi skandynawskimi zawodnikami, obserwując ich pracę z psio - ludzkimi teamami. Uczestniczyła trzy lata z rzędu ze swoim psem, Zuko, w prestiżowym, międzynarodowym obozie obedience z instruktorami tego sportu z 6 krajów! Aktualnie pracuje pod okiem Oili Huotari z Finalndii (Mistrz Świata Obedience 2016). 

Przez ponad 1,5 roku pracowała z coachem sportu. Aktualnie pracuje z psychologiem sportu. 

Założycielka szkoły dla psów ANIMAG i współzałożycielka (wraz z Tomkiem Jakubowskim) Klubu Sportowego Team Spirit Obedience i Agility.

Prowadzi OBI Blog: http://www.obiblog.pl oraz kursy online: www.kyno-kursy.pl

Magda o sobie:

„Przygotowywanie psów do obedience to moja pasja, poświęcam jej każdą wolną chwilę. Wciąż się rozwijam, dążąc do perfekcji i pełnego zrozumienia się z moimi psami. Moim celem jest uśmiechnięty na zawodach pies, który pracuje szybko ale precyzyjnie z pełnym zaangażowaniem, w harmonii ze swoim przewodnikiem. Obecnie startuję ze swoim kelpiakiem Zuko w klasie międzynarodowej, a bordera Weia uczę podstaw i ćwiczęń obi. W międzyczasie odkryłam też, ile frajdy sprawia mi praca z ludźmi - wciąż więc zgłębiam techniki efektywnego uczenia, motywowania do codziennej pracy ze swoimi czworonogami oraz radzenia sobie ze stresem na zawodach."

Address: 
Team Spirit Magdalena Łęczycka ul. Szarych Szeregów 2F/68 87-100 Toruń
Phone number: 
+48 792 613 916