Regulamin

 

Jak zacząć przygodę z Kyno-kursami? To proste!

Rejestracja
Aby kupić dostęp do kursu i rozpocząć naukę musisz założyć konto użytkownika. W tym celu wejdź w zakładkę zaloguj, a następnie wybierz opcję: utwórz nowe konto.
W ciągu kilkunastu minut otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem rejestracji w serwisie. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM.

Kursy
Kurs to 10 lekcji z opisami ćwiczeń i filmikami oraz panelem dyskusyjnym.
Aby wykupić dostęp do interesującego Cię modułu kliknij w cenę, wyświetlającą sie przy kursie. Spokojnie, kliknięcie w cenę nie spowoduje automatycznego zakupu, a przeniesie Cię do zakładki ze streszczeniem kursu oraz instrukcją o sposobie płatności. Wybierając opcję kupuję, decydujesz się na zakup. Kurs dostępny będzie przez 12 miesięcy od daty zakupu.

W ciągu 5 dni roboczych od dokonania płatności, otrzymasz dostęp do kursu. Poinformujemy Cię o tym, wysyłając email na wskazany przez Ciebie adres.

Feedback

Decydując się na kurs masz możliwość wykupienia szkolenia z feedbackiem. Oznacza to, że przesyłasz DO KAŻDEJ LEKCJI 10 mintutowy filmik z nagranymi przez Ciebie ćwiczeniami. Metariał ten jest analizowany przez autora kursu i odesłane zostają Tobie informacje co i jak nalezy poprawić w pracy z psem. Filmik (lub linkd o niego) prześlij na adres magda.obiblog@gmail.com 

Życzymy przyjemnej nauki
Zespół Kyno-kursy

FAQ

  1. Wybrałem opcję kupuję kurs, ale chcę zrezygnować. Co mam zrobić? Aby zrezygnować z zakupu skontaktuj się z nami, wysyłając wiadomość na adres: magdalena.messa@gmail.com 
  2. Dokonałem zakupu.  Kiedy otrzymam dostęp do kursu? W ciągu 5 dni roboczych otrzymasz dostęp do kursu. Zostaniesz o tym poinformowany w wiadomości email wysłanej na wskazany podczas rejestracji adres. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź folder SPAM.
  3. Wybrałam kurs, gdzie znajdę nr konta, aby go opłacić? Nr konta znajdziesz klikając w pole ceny przy kursie lub w zakładce AUTORZY. Każdy autor ma inny numer konta. Upewnij się, że tutor jest autorem kursu, który wybrałaś.  
  4. Po kliknięciu w lekcję, strona przekierowuje mnie do zakupu kursu, dlaczego? Lekcje wchodzą w skład kursów, aby mieć dostęp do lekcji, należy wykupić cały kurs.
  5. Na jakiej podstawie przygotowywany jest feedback? Wybierając kurs z feedbackiem masz możliwość przesłania nagrań swoich ćwiczeń. Do każdej lekcji wysyłasz filmik nie dłuższy niż 7-10 min. Tutor kursu przeanalizuje je i wyśle Ci uwagi.