Autorzy kursów

W zawodach obedience regularnie startuje od 2007 roku. Ze swoim owczarkiem belgijskim Kajem zdobyła tytuły: Mistrza Polski Obedience OB Klasy 1 Mistrza Polski Obedience 2 Mistrz Polski Obedience OB Klasy 3 2. miejsce w Pucharze Polski Obedience klasy 2 w roku 2009 1 miejsce na egzaminie IPO I 1 miejsce w zawodach PT (200/...
 

Zapowiedzi kursów

Zapowiedzi kursów

 • Ćwiczenia klasy 0 i 1 Hit

  Kurs przeznaczony zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Obedience, jak i dla tych, które już startują, ale chciałyby dowiedzieć się, jak można jeszcze efektywniej przygotować psa do klasy 0 i 1. 

 • Podstawy obedience 1 Hit

  Podstawy Obedience 1 dadzą Ci narzędzia, dzięki którym będziesz mogł zacząć pracę ze swoim psem nie tylko pod kątem obedience, ale i innych psich sportów. Motywacja, prawidłowa zabawa, rozkręcanie, wyciszanie czy koncentracja to tylko niektóre z nich... 

Strony

Ostatnie lekcje

 • 07/20/2017 - 15:18
  Jeśli tu trafiłeś, oznacza to, że potrzebujesz pomocy z poradzeniem sobie z klasą "0" i/lub klasą "...
 • 07/19/2017 - 21:39
  Nowe ćwiczenie na zawodach to obieganie dużego pachołka. To ćwiczenie występuje w klasie "1" oraz (...
 • 09/28/2015 - 22:30
  Pies warczy, gdy coś mu się nie podoba. Jak więc zmienić jego NASTAWIENIE?
 • 09/28/2015 - 22:25
  Niezbędne minimum, które każdy pies powinien umieć...To na pewno nie jest "podaj łapę" i "daj głos...
 • 09/28/2015 - 22:23
  Mimo, że Twój szczeniak ma dopiero "kilka kilogramów" nie pozwalaj mu na napinanie smyczy....

Witajcie

Portal powstał z myślą o ludziach, którzy chcą pracować z psami na dobrym poziomie, w takich dyscyplinach kynologicznych jak: obedience, agility, frisbee, IPO. Jednakże, z racji zamieszkania nie mogą oni regularnie zdobywać nowej wiedzy. Teraz wystarczy kliknąć i zapisać się, aby móc pracować w danej dziedzinie pod okiem znanych instruktorów. Większość kursów posiada dwie opcje. Pierwsza - tylko dla obserwatorów. Wówczas pod każdą lekcją znajduje się panel dyskusyjny, gdzie można zadawać pytania, w przypadku gdy jakieś zagadnienie okaże się niezrozumiałe. Opcja druga zawiera w sobie możliwość wysyłania filmików, które prowadzący dokładnie analizuje i komentuje.

Mamy nadzieję, że dzięki portalowi, najnowsza wiedza z zakresu przygotowania psa do sportu będzie mogła w łatwy sposób dotrzeć do najdalszych zakątków Polski, co pozwoli na sukcesywne podnoszenie poziomu wyszkolenia psów. Życzymy sukcesów!